Кешбек. Категорії. Monobank

Monobank збільшив процент на кешбек. Докладаю скрін.
Можна вибрати тільки 2 варіанти на місяць. Також мені раніше monobank підкидав наступні пропозиції по кешбеку:
– Аптека та краса — 5%
– Подорожі — 2% — входить метро, поїзд, літаки напевно, готелі,  сауни в тих же готелях…
– Спорт і розваги — 10%

 

При оплаті в інтернет кешбек також має працювати на відповідних категоріях (в тому числі в закордонних магазинах):
квитки на поїзд (booking.uz.gov.ua) мало б віднести до “Подорожі” (2%)
готелі/квартити (booking.com та airbnb) також до “Подорожі”
білети в кіно (для прикладу через planetakino.ua) відповідно відносить до “Кіно” (20%)

 

Деколи не до кінця зрозуміло яка оплата до якої категорії належить. До того ж буває магазини реєструють на себе невірну категорію.
Наприклад, один раз купив квіти в квітковому магазині, то мені їх віднесли до “Аптека та краса” (5%), інший раз вже віднесло до “Розваги та спорт” (10%)

Такі ж приколи бувають з великими китайськими магазинами.
Замовив недавно на GearBest смартфон, то мені його віднесло до категорії “Продукти та супермаркети” )))
Сьогодні там же замовив флісову маску для катання на лижах – віднесло до “Електроніка” )))

Дещо неприємним моментом є те, що з нарахованого кешбеку знімають ПДФО (податок на доходи фізичних осіб). В загальному податок складає майже 20%.
Цей момент для мене є незрозумілий. Ніде в світі повернення коштів  (що і мається на увазі під кешбеком) не вважається доходом. Вважаю незаконним такий податок на кешбек. Не знаю хто змусив банк погодитись на цей податок. Або ж це їх власна ініціатива(?)

 

Ще кешбек був/є(?) в ІдеяБанк:
АЗС, кафе, ресторани — 3%
Продукти — 2%
Але по договору (який розміщений в них на сайті на цей час) він діє до кінця 2017р. Дзвонив тиждень назад до них в кол-центр, то оператор сам не знав чи діє на даний час там кешбек
😳 (апдейт на 2018-02-08: кешбек за січень таки нарахували)
Та й взагалі з Ідеябанком працювати не дуже зручно. Виписки там незрозумілі та важкі для сприйняття. По акції “Приведи друга” з 3-ох клієнтів мені не зарахували 2-ох. Працівники у відділенні не завжди компетентні. Всім відділенням надавали мені абсурдну і недостовірну інформацію з правилами погашення кредитних коштів. Я навіть з’єднував по телефону працівників відділення з операторами їх кол-центру і вони там між собою спорили і не могли дійти згоди. Хоча було ну просто очевидно, що у відділенні володіли невірною інформацією з абсурдними умовами користування “білою” кредиткою. І то доказували мені, якщо я не внесу сьогодні (на той час) використаних умовно 10000грн кредитних коштів, то мені на них нарахує %. Хоча згідно умов я міг їх внести без % до кінця наступного місяця. Довелося їм на практиці показати, що їхня інформація невірна. Потім вони визнали, що були неправі. А якби я їх не “навчив”, то вони б і далі надавали невірну важливу інформацію всьому місту (у нас одне відділення). Тому-то в нас певно ті кредитки не дуже популярні.
 
comments powered by HyperComments
AffiliateLabz
2020-02-15 22:48:57
Great content! Super high-quality! Keep it up! :)