Спекуляції на кредиті Приватбанка. Живий приклад.

В цьому записі я хотів показати як, немаючи власних коштів, можна заробляти на пільговому кредиті Приватбанка та нестабільній гривні.

Для податкових органів та Ко. Все нижче написане – плід моєї бурної фантазії, який немає нічого спільного з реальністю 🙂

Суть спекуляції полягає в тому, що нам потрібно зловити локальне дно пари долар/гривня і скупити на всю суму долар. А коли долар почне рости, то постаратися зловити гору і обміняти всі долари назад. 25 000 грн, які можна дешево взяти в кредит в Приватбанку, потрібно до 25 числа наступного місяця (в даному випадку до 25 лютого) повернути на карту ПБ, а різницю залишаємо собі як прибуток.

Для розуміння ситуації… зараз ми знаходимось на локальному дні (або близько до нього). Тобто нижче долар падати не буде або впаде не сильно і ненадовго. Це звісно не 100%, але десь так 70% 🙂

Отже в нас 3 варіанта розвитку подій до 25 лютого:

1) Долар зросте в ціні. Такий варіант найбільш ймовірний. Ставлю 70%. Тут все ясно. В нас буде профіт.

2) Гривня буде більш-менш стабільна (±50коп.). Ставлю 18% на такий розвиток. В цьому випадку ми нічого не заробимо, але і небагато втратимо або і не втратимо взагалі.

3) Долар впаде до гривні. Ставлю 12% на такий розвиток. При цьому якщо долар і впаде, то несильно. В цьому випадку ми можемо прогоріти. Але не так, щоб аж дуже. Хоча… кому як.

При таких оцінках звісно ризик є, але шанс та величина ризику досить малі, щоб ним не користуватись.

Завтра скину всю пільгово-кредитну гривню і відпишу тут по якому курсі закупився.

Ще пізніше, коли (якщо) долар почне рости відпишу по якому курсі злився і який залишився профіт (або проліт). Зливатись планую в лютому. Але не виключаю злиття в січні, якщо пара долар/гривня почне різко рости (шанс зловити гору на підйомі).

 Оновлення (2015-01-06):
Закупив $1300 по курсу 19грн/$
Залишилось 35грн 🙂
265 грн пішло на виведення готівки з кредитної частини.

Оновлення (2015-02-04):
Очікую ближчими днями загін. Попередньо планую злитись в цю п’ятницю – 2015-02-06.

Оновлення (2015-02-05):
Поки що все згідно прогнозів. По Києву ймовірно сьогодні буде локальна гора. В нашому містечку топ якраз має прийтися на завтра.

Оновлення (2015-02-06):
Щось незрозуміле на ринку твориться. Можливо це і не гора :-/


Оновлення (2015-02-06):
Вроді би таки гора. Злився по 23.45

ПІДСУМОК
За місяць на такій спекуляції заробив 5520 грн (не вкладаючи особистих коштів!)

Оновлення (2015-02-25):
Виявляється, то була далеко не гора. Сьогодні (останній день пільгового періоду кредиту) можна реально злити долар по 38. Тоді після закриття кредиту в нас залишлося б 24735 грн! Ні за що, ні про що. В той час, коли в нашому райончику люди працюють за 2 тисячі, кожень день ходять на роботу і т.д. Повід замислитись…

comments powered by HyperComments