Кредитний ліміт Приватбанка по карті «Універсальна»

Пізніше я розпишу як можна отримати дешевий кредит готівкою від Приватбанку і як на ньому можна заробити.

Для цього потрібно мати кредитку «Універсальна», оформляється безкоштовно в цих банках. При оформленні кредитки на неї нам буде виставлено кредитний ліміт. Про нього в цьому записі я висловлю свої думки. А то щось в інтернеті на цей рахунок глухо. Щойно перевірив. Вся інфа застаріла, до того ж часто там писали якісь нісенітниці, а догадки виставляли за факти.

На даний момент максимальний ліміт 25 000 грн. При чому якщо у нас є вже карта з таким лімітом в А-Банку, то в Приваті нам встановлять нульовий ліміт (ймовірно і навпаки).

Якщо у нас є депозити в банку на суму 25 000 грн і більше, то нам можуть безкоштовно оформити та обслуговувати карту «Універсальна GOLD». В А-Банк її недавно безкоштовно видавали при оформленні депозиту від 2 000 грн.

Для карти «Універсальна GOLD» на сайті Приватбанку (але не А-Банку) вказано, що «Максимальний розмір кредитного ліміту (до 50 000 грн)». Мій персональний менеджер по GOLD карті сказала, що не стикалася з лімітами вище 25 000 грн. Оператор в чаті Приват24 сказала, що «до 50 000 грн это лимиты для нотариусов, по карте доступен лимит 25000».

Отже виходить, що для простих смертних макс ліміт — 25 000 грн. І то не зовсім для простих смертних. Правил встановлення кредитного ліміту я так ніде і не знайшов. Я так розумію, що його розмір визначається нашою історією в банку (причому враховується кредитна історія і в інших банках).
Наш «Кредитний рейтинг» можна взнати через УБКІ. Якщо встановити їх програму на Android або iOS, то один(?) раз можна дізнатись цей рейтинг безкоштовно.

Особисто в мене «Кредитний рейтинг» склав 448 балів. Чуть-чуть не дотягнув до показника «Високий».

Але найбільший вплив при визначенні ліміту, на мою думку, мають наявність депозитів в Приватбанку (А-Банку). І чим більші депозити, тим краще.

Для прикладу я маю великі депозити в А-Банку та Приватбанку і ніколи не мав проблем з кредитами, то мені автоматично встановили макс. кредитний ліміт 25 000 грн. Хоча коли операціоніст видавав мені GOLD-карту, то видно, що хотів поторгуватися «Який ліміт вам встановити? 10 000 підійде?», але майже зразу робот на «тій стороні» встановив мені 25 000 грн і наші торги закінчились так і не почавшись.

З іншого боку в моєї мами мала б бути в рази краща «історія» в Приваті (депозити і т.д.), але їй встановили тільки 9 000 грн. Можу припустити, що в А-Банку простіше дістати вищий кредитний ліміт… хоча не факт.
Якщо у нас кредитна історія взагалі нульова (депозитів немає, були проблеми з погашенням кредитів і т.д.), то можливо, що взагалі буде встановлено нульовий кредитний ліміт :-/
Можуть бути і такі ліміти, як 500, 1000, 2000 грн і т.д.

Від операціоніста в банку насправді не залежить який макс. ліміт нам встановлять. Ми можемо самі через інтернет зробити заявку на потрібний ліміт і вона буде опрацьовуватись с таким самим успіхом, якби її робив операціоніст.

Заявку на підняття ліміту можна зробити тут: https://limit.pb.ua/

При чому можна запросити і 50 000 грн (для карти GOLD), але вискочить попередження:

В процесі система буде перевіряти наш кредитний рейтинг в банківській системі України, наявність відсутність в базі даних в списку терористів, психів та алкоголіків в базі МОЗ України ))) і т.д.

Якщо ми запросимо суму більшу ніж може одобрити робот, то після введення особистих даних (рівень освіти, соціальний статус, наявність нерухомості/машини, рівень доходів і т.д.) вискочить ось таке повідомлення:

В даному випадку я пробував підняти кредитний ліміт своїй мамі. З 9 000 грн до 50 000 грн 🙂 Що з цього вийде пізніше відпишу. Робот вроді погодився на 25 000 грн, але я захотів більше 🙂
Враховуючи те, що офіційно рівень доходів в мами невеликий, немає машини (записана на тата) і те, що я не прикріпляв документів про підтвердження доходів і т.д. то, чесно кажучи, не розраховую на підняття вище 25 000 грн.
Поки що у мене все. Продовження буде чуть пізніше 🙂

Оновлення: по карті мамі підняло ліміт до 25 000 грн. Більше не дало :-/

Оновлення 2: передзвонили і запропонували мамі оформити платинову карту з можливістю встановлення ліміту по ній 400 000 грн О.о Але я так зрозумів, що для такого ліміту повинна бути відповідна сума на депозиті :-/

Оновлення 2015-10-16: Сьогодні мені прийшла СМС-новина – мій кредитний ліміт по карті А-Банку збільшено з 25000 грн до 50000 грн. Яка причина не знаю, депозитів нових не відкривав. Може то всім почали збільшувати…

comments powered by HyperComments