Дешевий кредит готівкою від Приватбанку

Схема вже неактуальна. Можна прочитати для загального розвитку 🙂 Хоча на даний момент один читач блогу підказав мені актуальну та ще кращу схему (виведення майже без комісії). Але я пообіцяв не виставляти в паблік.

Взагалі-то я кредитами не цікавлюсь і ніколи не користувався ними. Але визначив як можна дешево взяти кредит в Приватбанку.
В цьому записі розпишу сам процес, а пізніше розпишу і покажу на свому прикладі як можна просто заробити на цьому кредиті.

Суть в тому, що в Приватбанку (А-Банку) є кредитка «Універсальна», яка дозволяє купляти товари в кредит. При цьому немає ніякої комісії ні за зняття, ні за користування кредитними коштами, за умови, якщо ми погасимо (закриємо) кредит до 25 числа наступного місяця. Але важливо не прогавити цю дату.

Про розмір кредиту читайте в попередньому записі: Кредитний ліміт Приватбанка по карті «Універсальна»

Тобто в нас є до 55 днів безкоштовного користування кредитом. Але це за умови покупки товарів / розрахунку в магазині і т.д. Якщо ж ми захочемо взяти кредит готівкою з банкомату, то з нас зразу ж зніме мінімум 4% комісії! А це вже не круто.

Проте можна зробити хід конем. Ми можемо перекинути гроші з кредитки на іншу карту за допомогою portmone.com.ua. Про переказ з карти на карту я вже писав раніше.

Таким чином можна переказати на іншу карту, з якої можна вивести готівку без комісії. Такий переказ з боку банка буде виглядати як покупка товарів і комісію банк не буде брати. Візме тільки сервіс «Портмоне». Розмір комісії: 1% + 5 грн. Це вже не 4%.

Отже, що нам потрібно:

1) Карта «Універсальна» — оформляються безкоштовно у відділенні Приватбанку (А-Банку). Потрібно встановити якнайбільший ліміт (до 25 000 грн). Звісно, якщо нам встановлять ліміт 500 грн, то профіт від такого способу ми не отримаєм 🙂

2) Карта для Виплат (КДВ) — оформляються безкоштовно у відділенні Приватбанку (А-Банку).

3) Інтернет-карта —  оформляються безкоштовно через Приват24. Вона потрібна для безвідсоткового перегону грошей на КДВ. Якщо кинути зразу на КДВ, то зніме 0,5% комісії. Детальніше про це читаємо тут.

4) На всіх картах активовуємо в настройках Приват24 оплату через інтернет і встановлюємо потрібний ліміт.

Схема:

1) Переходимо на сайт portmone «Переказ між картками». Уважно читаємо правила. Вводимо дані карток, суму… Дивимось на комісію… і переводимо гроші.
В даному випадку потрібно переводити з Карти «Універсальна» на Інтернет-карту.

2) В Приват24 без комісії переганяємо гроші з Інтернет-карти на КДВ.

3) З КДВ знімаємо готівку в банкоматі або касі.

Готово. Тепер головне не забути повернути гроші на кредитку до 25 числа наступного місяця!

Наступного разу на свому прикладі покажу як можна заробити на цьому кредиті, якщо нас достатньо великий кредитний ліміт. У моєму випадку 25 000 грн. Можна й прогоріти, але це малоймовірно 🙂

Схема не зовсім чесна 🙂 І зважаючи на помилку вище, Приватбанк вже приймає міри, щоб заблокувати її. Тому не знаю чи ще довго проживе.

Оновлення від 2015-01-03:
Сьогодні в мене система не захотіла перевести гроші, вернувши помилку:

Тобто «Відправляти гроші можна тільки не з Приватбанківських карток» 🙂 Здається Приватбанк роздуплився і вирішив прикрити такі перекази з своїх карток.
В службі підтримки Portmone мені підказали, що можна скористатися іншим посиланням для переказу: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/unicredit-perekaz/terminal/index/index/id/7114
Все вроді би так само, АЛЕ(!) при такому переказі транзакція проходить не як «Покупка товарів», а як «Переказ з своєї карти». І за переказ кредитної частини візьме тіж 4%, що і в банкоматі. Це додатково до комісії Portmone.
Так що здається схема мертва. Можливо ще й оживе.
Ех тільки вчора розписав схему, а сьогодні вже прикрили. От як на зло.
Хоча вперше за цю схему я згадував ще 2 місяці назад.

comments powered by HyperComments